Kariera

Zależy nam na budowie najlepszego zespołu z możliwych. Możliwe, że szukamy kogoś takiego jak ty. Praca w branży prawniczej to nie tylko praca z ustawami oraz przygotowanie umów dla klientów. Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości, postępowanie cywilne, administracyjne i karne to nierozłączne elementy naszego biznesu. Poszukujemy osób w trakcie studiów, po studiach, w trakcie aplikacji, a także doświadczonych radców prawnych i adwokatów.

 

Współpraca

Każdego kto jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z naszą kancelarią lub realizacją projektu nakłaniamy do skontaktowani sie z nami. Jesteśmy zainteresowani innowacyjnymi projektami, które mogą potencjalnie zmienić rynek nieruchomości w Polsce.

W każdej ze spraw prosimy o kontakt z naszą kancelarią pod wskazanym adresem email w zakładce kontakt.

 

Kariera w branży nieruchoości

Kariera w branży nieruchomości w Polsce to decyzja związania swojej przyszłości z perspektywicznym i dynamicznie rosnącym rynkiem. Ilość spraw prawnych i nie tylko związanych z obsługą nieruchomości gwarantuje pozyskanie szerokiego doświadczenia i jest doskonałym startem. Kariera rozpoczęta w kancelarii zajmującej się obsługą nieruchomości daje doskonałą wiedzę i doświadczenie z której będziecie korzystać w przyszłości. Zdobyte doświadczenie pozowli wam pracować w innych firmach z branży nieruchomości. Nie jest konieczne pracowanie przy obsłudze prawnej nieruchomości ponieważ wiedza ta znajduje zastosowanie w innych aspektach tego rynku.

 

Kariera w branży prawniczej

Specyfika zawodu prawnika zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat. Obecnie od prawników oczekuje się specjalizacji i posiadania dokładnej oraz specjalistycznej wiedzy. Zakres przepisów prawnych regulujących obrót nieruchomościam i jest bardzo duży. Z tego powodu konieczne jest stopniowe zdobywanie doświadczenia na które składa się znajomość wielu ustaw reagulujących odmienne aspekty. Mówimy tutaj o prawie budowlanym, ustawie o księgach wieczystych i hipotece, ustawie o spółdzielniach mieszkaniowych, praw spółdzielcze, ustawa o gospodarce nieruchomościami lub ustawa o ochronie loaktorów. Ilość przepisów jest bardzo duża w tym zakresie, a dochodzi do tego bardzo pokaźne orzecznictw. Z tego powodu dobry prawnich specjalist od nieruchomości nabiera wiedzy i doświadczenia przez lata. Biorąc pod uwagę wartość transakcji na rynku niruchomości, konieczny staje się wybór kancelarii z doświadczeniem dającej pewność transakcji.