O Nas – Kancelarii Nieruchomości

W Kancelarii Nieruchomości otrzymasz pełen zakres usług dotyczących obsługi prawnej nieruchomości. KancelariaNieruchomości.net to grupa prawników zajmujących się szerokopojętym prawem nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi osób fizycznych jak i spółek prawa handlowego w zakresie prawa nieruchomości. Zajmujemy się zarówno obsługą podmiotów prywatnych (spółki prawa handlowego, inwestorzy), jak i publicznych (urzędy gminy, administracja państwowa, spółki publiczne).

 

Indywidualne podejście Kancelarii Nieruchomości

Doradztwo prawne w Kancelarii NieruchomościW Kancelarii Nieruchomości naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług prawnych w możliwie najszerszym zakresie jaki jest dostępny na rynku. Staramy się aby nasza oferta była indywidualnie dostosowana do potrzeb naszych klientów. Mamy świadomość, że każdy klient ma specyficzne wymagania oraz potrzeby. Indywidualne Podejście jest elementem rozpoznawczym naszych usług.

 

 

Komplementarność obsługi prawnej

Zależy nam na zbudowanie najlepszej oferty na rynku. Z tego powodu nie ograniczmy się tylko do obsługi prawnej nieruchomości, ale także doradztwem prawnym w zakresie realizacji procesu budowlanego. Z tego powodu oferujemy doradztwo prawnego oraz pomoc w negocjacjach przy realizacji inwestycji. Dotyczy to nie tylko umów inwestycyjnych jak i wykonawczych. Oferujemy wsparcie zarówno w trakcie negocjacjami z podmiotami prywatnymi oraz administracją państwową. Reprezentujemy naszych klientów przed organami gminy oraz wydziałami geodecji, architektury lub konserwatorem zabytków. Poza nieruchomościami mieszkalnymi oraz zakupionymi w celach inwestycyjnych zajmujemy się także obsługą prawną inwestycji, których przedmiotem jest budowa budynków handlowych, mieszkalnych, biurowych, magazynowych, przemysłowych.

Zapraszamy do kontakty w celu zapoznania się z naszą ofertą – KONTAKT.

 

Stan prawny nieruchomości

Prawnik nieruchomości z kancelarii nieruchomościJedną z najczęściej realizowanych usług przez kancelarię nieruchomości jest analiza stanu prawnego nieruchomości. Audyt prawny nieruchomości jest wykonany przez analizę prawną nieruchomości przez badanie jej ksiąg wieczystych oraz innych dokumentów mających wpływ na stan prawny nieruchomości. Nie ograniczamy się tylko do ksiąg wieczystych ale także sprawdzamy właścicieli nieruchomości lub użytkowników nieruchomości gruntowych. Identyfikujemy ryzyka związane z nieruchomością i doradzamy jak je ograniczyć lub wyeliminować.

 

Zakup i sprzedaż nieruchomości

Doradzamy bardzo często w procesie zakupu i sprzedaży nieruchomości oraz innych. Oferujemy reprezentację prawną klientów oraz przygotowanie umów w trakcie procesu sprzedaży, zakupu, najmu lub dzierżawy nieruchomości. Mieści się w tym przygotowanie takich dokumentów jak umowa deweloperska, umowa inwestycyjna, umowa najmu, umowa zakupu i sprzedaż lub umowa dzierżawy.

 

Obsługa prawna inwestycji

Obsługa prawna inwestycji w kancelarii nieruchomościOferujemy bieżące doradztwo prawne w trakcie zarządzania nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi. W trakcie procesu zarządu nieruchomością gotową do sprzedaży lub zamieszkaną przez lokatorów. Proces obsługi prawnej inwestycji budowlanych realizujemy od projektów umowy zakupu gruntów o dostarczenie i korekty umów sprzedaży mieszkań przez dewelopera.

Jeśli macie wątpliwości prawne co do jakości dokumentacji prawnej związanej z waszę inwestycją zapraszamy do kontaktu. Dokonamy rewizji wszystkich dokumentów i wydamy opinię prawną. Możemy także zaoferować przygotowanie nowej dokumentacji oraz renegocjację zawartych już umów – KONTAKT.

 

Doradztwo prawne

Ze względu na wysoką specjalizację prawną kancelarii nieruchomości potrafimy dostarczyć bardzo szczegółowe oraz rozległe opinie prawne. Oferujemy wsparcie oraz przygotowanie dokumentów zawierających interpretację przepisów w zakresie zagadnień prawnych nieruchomości. Zajmujemy się prawem budowlanym, ewidencją gruntów i budynków, księgami wieczystymi, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz prawem spółdzielczym. Nasze usługi są ściśle sprofilowane.

 

Zakres postępowań

Jesteśmy kancelarią, w które pracują zarówno adwokacji jaki i radcowie prawni. Zatrudniamy także pokaźne grono prawników oraz aplikantów. Nasza kancelaria zatrudnia prawników z wieloletnim doświadczeniem. Z tego powodu możemy oferować doradztwo prawne dotyczące nieruchomości oraz prowadzenie spraw w trakcie procesu cywilnego, procesu administracyjnego oraz procesu karnego. Reprezentujemy naszych klientów przed administracją państwową oraz w trakcie sporów z podmiotami prywatnymi.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z kancelarią nieruchomości. Sekretariat jest czynny od godziny 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Równocześnie można się z nami skontaktować przy pomocy maila. Postaramy się zwrócić do Państwa w możliwie najszybszym okresie – KONTAKT.